Koltuk Takımının Popüler Eğilimi

- May 27, 2017-

1, rattan koltuk siyah beyaz moda dinamik renk kanunu oluşturmak: daha basit koloasyon teknikleri, siyah, beyaz, kırmızı keskin kontrast kullanımı, dinamik kullanım peşinde çekme seviyesi, oturma odası seviyesi uzandı, üç en belirgin Renkleri ile güçlü bir görsel kontrast oluşturur. Daha saf renk seçin, görsel etkiyi artırabilir, ancak aynı zamanda moda anlayışında yeni bir trend yaratabilirsiniz. Ambalajın rengine ve halılarına göre, süslemeler, duvar saatleri, metope yankıları, böylece orijinal basit süsleme yöntemi basit değildir, aynı zamanda canlılık dolu. Bu koloasyon, küçük oturma odasının basit stili için en uygun, parlak renk kontrastı dekorasyona odaklanabilir ve orijinal küçük oturma odası alanını zayıflatabilir.

2, nötr ton koltuk serbest el cazibesi sıcak moda renk kanunu: koloaksiyon karanlık koltuk farklı genel koordinasyon saflığı, daha açık renk seçmelisiniz. Ve bir yakınlık veya benzeri bir renk seçmeyi düşünün, böylece kombinasyon daha koordine görünür. Monoton olmamak için desene sahip olmayı seçebilir, pakete güvenmek için benzer rengi değiştirir. Bu sadece canlı değil, aynı zamanda daha şık görünüyor. Koltuk koyu mor-kahverengi ve paketi eşleştirmede bir derece zorluk çekiyor. Paket renk dağılımı ile mor rengin aynı rengini seçin, genel stili daha kadınsı yapın, geçmişteki koyu renkli kanepe mat görüntüsünden de kurtulun.

Linong nemli köşe renk kuralı oluşturmak için 3, tek kanepe: Benzer indüksiyon yumuşak görsel gelişmiş hafif gri, olabilir ve temel renk herhangi bir renk, yumuşak ve rahat bir ortam oluşturmak istiyorsanız, sıcak tonları düşük saflıkta seçebilirsiniz tarafından Eşleştirmek için paket. Uygun orta-gri derece, görsel yorgunluğu hafifletirken, sıcak tonlar kapalı iç sıcaklık endeksini artırabilir. Renk oranlarında, sıcak renklerin daha sıcak ortam olabileceği, ancak aşırı sıcaklığın "sıcak" zihniyetine neden olabileceği belirtilmelidir. Yumuşak ve rahat bir ortam oluşturmak istiyorsanız, bol miktarda doymuş sıcak renkler kullanmayın, bunun yerine gri rengi belirli bir gri bileşenle değiştirmeniz önerilir. Gri büyük yüzü de bu boşluğa beyaz koymak için sıkıcı bir his çıkaracaktır, böylece gözler "nefes alabilir". Kolonasyon Esasları: Yumuşak ışık kaynağı üniform stil kumaş Tekli kanepe ve pamuklu keten dokusu, insanlara rahat ve rahat bir his verir.