Kolonun Kullanımı Bakımı

- May 27, 2017-

Hareket ederken yere zarar gelmesini önlemek için, düz kanepeye yerleştirilen Shan koltuk, en iyi yastık yastıklarının dört köşesinin altına yerleştirilir.

İnek deri (deri) üretimi, kullanmadan önce koltuk yüzeyini bir iki kere ovmak için hemşire ajanını kullanmanız gerekiyorsa, kanepe yüzeyindeki toz ve kiri temizlemeden önce temiz yumuşak bir bez kullanınız (balmumu bakım ürününü kullanmayınız ), Öküz deri (deri) yüzeyi koruyucu film oluşturur, ileride kirin dermis gözeneklerine nüfuz etmesini kolaylaştırmaz, daha sonra temizlemeyi kolaylaştırır.

Döndürmek için kanepenin koltuğunda Shan kullanılmamalı, deformasyon sonrasında lokal baskılardan kaçınmak için kullanım etkilenmelidir.

Shan, kumaşın çizilmesini önlemek için keskin köşeler veya alet benzeri kaplarla yüzeye dokunmaktan kaçınmalıdır.

Shan, deri kumaşın deformasyonundan kaynaklanan güneş ışığına maruz kalmayı uzun süre maruz bırakmamalı ve güneşe maruz kalma gibi elastikiyeti kaybetmelidir; açık renk farkını önlemek için kanepenin pozisyonunu ayarlamak için bir süre ayrılmalıdır;

Shan, deri yüzeyindeki şişme ve gevşemeden kaynaklanan yağmura veya aşırı neme ve elastikiyet kaybına veya deri solmaya, renk veya küfe neden olmamalıdır. Daha fazla nem olması durumunda, sabah 7'den günde 1 saat, yaklaşık 3 ay aydınlatmak için sabah 8'den 10'a kadar zayıf güneş kullanabilirsiniz.

Shan Günlük Bakım: Temiz, yumuşak bir bezle düzenli olarak kumaş yığınını veya lekesini silin. Arka, kol dayama ve koltuk yüzü arasındaki boşluk eşyaları temizlemek için kullanılabilir. Yüzey kalitesini etkilememek ve dolaşımı kullanmamak için ıslak bez, sert cisimler veya asit, alkalin kimyasallar ve diğer malzemelerle temas eden kumaşların kullanılmasını yasaklayın.

Shan Düzenli bakım: Sığır deri yüzey dağılımı, kuru ve ıslak mevsim bakımından insan cildi bakımı bakımından gözeneklidir. Kuru mevsim yağını her iki ayda bir temizlemek için, olağan mevsim 3-4 ayda muhafaza edilebilir.