Sofanın Bakımı Temiz

- May 27, 2017-

1, direkt güneş ışığından kaçınmak için, asma durumunda solmaya.

2, temas yakın ateşin kaynağı, sıcak, güneş uzun süre maruz kalmayın, aksi halde kolay deformasyon, bükme, çatlama, gevşeme ve sıyırma yapmayın.

3, rattan mobilya yüzeyi gizli gri nedeniyle Daha fazla yer, temizlik ilk önce elektrikli süpürge veya toz dışarıdan yumuşak bir fırça ile kullanılabilir ve daha sonra nemli bir bezle tekrar silin, olabilir son olarak yumuşak bir bezle olabilir silin.

4, Rattan kullanımda

Bir süre sonra, hafif tuzlu su testi rattan mobilya malzemeleri, sadece dekontaminasyon değil, aynı zamanda esnekliğini uzun süre korumak için yapmak sonra, kırılgan, böcek geçirmez rol önlemek için belirli vardır.

5, rattan mobilya Renovasyon tedavi yöntemi ilk rengi: Birincisi temiz kuru ve rattan çerçeve dışında zımparalanmış rattan mobilya, böylece lekeleri çıkarmak için epidermis ve pürüzsüz geri yüklemek ve daha sonra bir vernik koruma tabakası, bu taze.

Diğer hususlar:

Zarar görmesini önlemek için kanepenin yüzeyine dokunmak için keskin, kaba nesneler kullanmaktan kaçının. Sigara, sigara izmaritleri, kibrit, çakmak ve kanepeye olası diğer hasarlara dikkat etmelidir.

Kediler ve köpekler gibi hayvanların çizilmesinden kaynaklanan kumaşa zarar vermemek için önlemler alınmalıdır.

Evsiz ve uzun süreli, ıssız gibi, yatak örtüsünün en iyi kullanımı, örneğin kanepe örtüsü.