Sofanın Endüstri Standardı

- May 27, 2017-

Sofa, geniş bir yelpazede tüketici mallarının çoğunda bulunan mobilya ürünleridir. Bu standart, Kb t1952 Standardının revizyonudur ve orijinal standarda kıyasla ana değişiklik aşağıdaki gibidir:

1, Ürün Sınıflaması: Ürünün sınıflandırılmasına ilişkin bu standart esas olarak elastik malzemeler, kaplamalı kumaşlar ve fonksiyonel sınıflandırmanın kullanımına dayanmaktadır.

2, ana boyut gereksinimleri: Bu standart, ürünün ana genişliği önünde koltuk genişliği ve rezervasyon derinliği, ön ve arka yüksekliği karşılık gelen ayar değişikliklerinin boyutunu değiştirir ve yüksekliği kaldırır. Sap ve sapma gereksinimlerinin boyutunun boyutu.

3, malzeme gereksinimleri: Shan. Ürünün görünümü logo ile tutarlı olmalıdır; Shan. Ürünün iç malzemeleri kabuğa sahip olmayacaktır; Ahşabın nem içeriği ürün alanının yıllık ortalama su içeriğinden daha yüksek olmamalıdır, orjinal düzenleme% + 1'dir. Standart Ek B'de (normatif ek), Çin'de ahşap dengesi su içeriğinin değeri, ürün değerlendirmesinin temeli olarak eklenmiştir. Shan. Tekstil kumaşları, deri ve suni deri ve diğer malzemeleri kuru sürtünmeyi artırmak için renk haslığı ≥ 4.

4, Mekanik performans gereksinimleri: Bu standart mekanik performans testi, dayanıklılık geçilmelidir, üniforma koltuk sırt dayanma sınıflandırma gereksinimlerine (orijinal standart kanepe elastik dayanıklılık gereksinimlerinin türüne göre) göre,: A-seviye 60.000 kez, B 40.000 kez sınıflandırır ve C-düzeyi 20.000 kez. Gevşeklik, kol dayama momenti ve sıkıştırma miktarı buna göre ayarlandı.

5, alev geciktirici gereksinimleri: göz önünde bulundurun ürün geliştirme trendini, kişisel zararı azaltmak.

6, Test sonuçlarının değerlendirilmesi: Ürün denetimi, tip denetimi ve fabrika denetimine bölünür. Testin sonuçları şunlardır: En Üst Kalite (Yüksek Sınıf ürünü), sınıf (Sınıf B), nitelikli ürünler (derece C) ve nitelenmemiş ürünler.