Deri Koltuk Temizleme

- May 27, 2017-

Şeyler uzun süre kullanılmıştır ve genellikle kirli ve kötü olur. Deri kanepeler de bir istisna değildir, bu yüzden nasıl temizlenebilirler ve rutin olarak korunabilirler?

(1), kanepenin deri güçlü ışık ısılarına duyarlıdır ve rengini değiştirmek için sertleşir, bu yüzden gölgeli bir yere koymalıyız. Ancak bu yer çok nemli olamaz çünkü dermis nem ve küfe duyarlıdır. Bu yüzden kumları serin ve kuru bir yere dağıtmak en iyisidir.

(2), hayatta olmamayı ve deri kanepeyi tekmelemeyi unutmayın, deri üzerine sert şeyler koymayın, bu nedenle deriye zarar vermek kolaydır.

(3), kanepeyi hareket ettirmek, koltuğun alt kısmını tutmak için cildinizi kavraymayın, bu da deriye zarar verecektir.

(4) günlük en iyisi, natürel hafif sabunlu su ile kaplanmış yumuşak bir bezle, hafifçe sildikten sonra sıkarak kanepe cilt artığı lekelerini temizleyebilir. Sol işareti gibi bir tükenmez kalem bulursanız, lütfen onları almak için silgiyi kullanın.

(5), kanepe yastığı En iyisi biraz daha yumuşak seçin, sürtünme hasarını önleyin.

(6) Gayrırardı oturma yöntemi, koltuktaki koltukların kenarına oturarak veya deri kanepenin kol dayamasında oturmak gibi kolza zarar vermek kolaydır.

Yeni deri kanepeler almak için, önce ıslak havlu yıkamak için su ile, kanepe yüzeyindeki toz ve kirten sonra sıkarak suyla yıkamalısınız veya benzinle silin. Kanepe yüzeyini bir ila iki kez ovmak için hemşirelik ajanı kullanın, dermis yüzeyi koruyucu filmi oluşturur, kirin dermis gözeneklerine nüfuz etmesine neden olur.