2018 yılında dünya dış mekan mobilya trendleri

- Jul 27, 2018-

Dış mekan mobilyaları , güzelleştirici bir ev atmosferine sahip, moda hayatına öncülük eden ve gelişme potansiyeline sahip bir aile kategorisi olarak, mobilyalara açık havada yerleştirilmiş olarak anlaşılmamalıdır. Dış mekan mobilyaları, zorlu dış mekan koşullarına uyum sağlamak için güçlü fonksiyonlarına ek olarak, insanlara Life'ın boş zaman, rahat ve özgür bir atmosfer getirmesini sağlar.

Dış mekan mobilyaları (bahçe mobilyaları olarak da bilinir), yüksek kaliteli bir yaşam tarzının tezahürü olarak, mobilya endüstrisinde giderek artan bir oranda yer alır. Köln, Almanya, Paris, Fransa, Milano, İtalya, her yıl, çeşitli ülke ve bölgelerden dış mekan mobilyaları ürünleri ve dış mekan ürünleri sergileyen profesyonel bir dış mekan mobilyaları ürünleri sergisidir. İnsanların yaşam kalitesinin iyileştirilmesiyle, Avrupa ve Amerika ülkelerinin yaşam tarzını yansıtan bahçe mobilyaları daha fazla kişi tarafından kabul edildi. Hızlı tempolu kentsel iş ve yaşam baskısı altında, insanların doğaya olan yakınlığını yansıtan ve yavaş bir “yavaş ritim” yaşam tarzına sahip bir moda. Sonuç olarak, dış mekan mobilyaları sınırları gittikçe bulanıklaşmakta ve dışarıdan odaya girmeye başlamaktadır. Sanatsal, kişisel ve fonksiyonel mobilya ürünleri, pastoral, peyzaj ve iç mekanın önemli bir parçası haline geliyor ve ayrıca açık veya yarı açık alanlar için gerekli araçlardır. Dış mekan mobilyaları, mobilya ürünlerinde yeni bir moda olarak, dinlence, rahatlama ve doğanın yaşam arayışına yakın bir konumdadır ve sıradan insanların evine girmektedir.

Yüksek kaliteli yaşam durumu deneyimine daha fazla dikkat edin

Küresel deneyim ekonomisinin ortaya çıkmasıyla birlikte, dış mekan mobilyaları, eğlence ve rahatlama için yüksek kaliteli açık “yavaş yaşam deneyimi” talebini tam olarak karşıladı ve bu, büyük üreticilerin ortak değer arayışı haline geldi.

Konfor, rasgelelik, güvenlik, rahatlama, eğlence ve eğlence, duygusal deneyimleri ürün deneyimi ve durumsal deneyimlerle yansıtan ve dış mekan mobilyaları ile kullanıcılar arasında yakınlık yaratan “yavaş yaşam deneyimi” tasarımının çekirdeğini oluşturuyor.

Dış mekan mobilyalarının fonksiyonel performansına daha fazla dikkat edin

Dış mekanın çeşitli koşullar ile sınırlandırılmasından dolayı, saklanması kolay, katlanması kolay, modüler, hafif, mobil, çok fonksiyonlu ve birleştirilebilir dış mekan mobilyaları pazarda büyük bir satış noktası ve daha popüler hale gelecektir.

p201706091805193645430.jpg