Hasır koltuk kanepe iç mekan yerleştirme becerileri

- Jan 31, 2019-

Kanepenin ve koltuğun şekli sağlam olmalı, özellikle sadece konforlu değil aynı zamanda güvenli olan yüksek koltuk ve koltuğa da sahip olmalıdır. İdeal düzenleme dedikodu şeklinde en iyisidir. Koltuklar birbirine bitişik olduğundan, sadece kişilerarası ilişkilerin uyumunu teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda dinlenme için uygun bir alan yaratır.

Rattan koltuk kanepesinin tarzı evin vazgeçilmez bir parçasıdır ve şekli ve rengi evin atmosferini en iyi yansıtabilir. Düz kumaş koltuk konut Feng Shui için en iyi seçimdir ve göze çarpmayan küçük desenleri seçmek en iyisidir.

Günlük yaşamda, koltuk dinlenme, sohbet ve toplantı işlevlerine sahiptir, bu yüzden konut Feng Shui'de çok önemli bir yer tutar. Yerleşimi hakkında çok özel bir konu olduğu için yerleştirildiğinde bu şartlar var:

1, set sayısı dikkat etmelidir.

Kanepenin şekli tekli kanepe, çift kişilik kanepe, uzun bir kanepe ve kavisli bir şekil, yuvarlak bir kanepe ve benzerlerine ayrılmıştır. Malzemeler açısından deri kanepeler, kumaş kanepeler ve rattan kanepeler de mevcuttur. Renk ve şekil bakımından daha çeşitlidir. Konut koltuk takımlarının sayısı özellikle, en fazla tabu yarım takım ya da iki koltuk takımının birleşimi.

2, kanepe yönelimine dikkat etmelidir.

Kanepe, her büyüklükteki mobilya için olduğundan, oryantasyona dikkat etmelisiniz.

Doğuya dönük konut için, kanepe oturma odasının doğu, güney, güney ve kuzey yönlerinin dört yönünde yerleştirilmelidir. Batıya dönük konut için kanepe, oturma odasının güneybatı, batı, kuzeybatı ve kuzeydoğusundaki dört yöne yerleştirilmelidir.

3, kanepenin arka güvenilir olmalıdır.

Güvenmek denilen dağın desteğini ifade eder, kanepenin arkasındaki sağlam duvara işaret eder, endişe etmeyin, böylece feng shui yolunu karşılayabilir. Eski Çin sandalyesi sırtta doğal mermer kullanmış, üzerindeki desen ve soluk dağ manzarası en iyisidir.

Kanepenin arkası bir pencere, bir kapı veya koridor ise ve sağlam bir duvar güvenilir değilse, dağın arkasında destek olmadığı ve boş olduğu anlamına gelir. İnsanlara güvensizlik hissi veren ve elbette rahatlık hakkında konuşamayan bir tahliye bürosu.

4, kanepe dekorasyonu düz olmamalıdır.

Kanepenin oturma odasındaki önemli konumu, ülkenin ana limanı gibidir. Gelişmesi için mümkün olduğu kadar su alabilmesi gerekir. Mükemmel limanın her iki tarafında, İngiliz alfabesinin U harfi gibi biçimlendirilmiş bir kıvrılma olmalıdır. Uzun viraj hala iki kolla korunmaktadır ve merkezdeki içbükey, feng shui'nin boğucu pozisyonudur. Hem refah hem de refah elde etmek için.

5, kanepe kapı ile korunmamalıdır.

Kanepenin ana girişle aynı hizada olduğu bir durumla karşılaşırsanız, kapıyla çarpışmamak için kanepeyi çıkarmak en iyisidir. Taşınacak hiçbir yer yoksa, o zaman ikisi arasında bir ekran vardır. Bu şekilde, kapıdan eve akan gaz doğrudan kanepeye çarpmaz. Kanepe kapıya dönükse, ciddi bir sorun yoktur. Sola gizlice sokmanıza gerek yok ve ekrana gerek yok.

Genel olarak, koltuk sarkaçları, modern dekorasyonun estetik bakış açısıyla evin oturma odasından daha fazla büyütüldüğü için, mimari desen ile koordinasyona dikkat etmek de uygundur. Bu yüzden bazen, belirli şeylerin spesifik analizini öğrenmeliyiz, geleneğe bağlı kalmak zorunda değiliz, “cürufları atmayı, özü almayı” öğrenmeliyiz, böylece modern yaşam daha eğlenceli ve zevk dolu.

4-pieces-curved-sofa-set-wtih-lazy-susan53022786042