Türü ve özellikleri nedir rattan ailen var mı?

- Apr 17, 2019-

İlk, malzeme tarafından: doğal üzüm ve imitasyon üzüm (plastik üzüm) iki tipe ayrılır
Şu anda, Çin'in rattan mobilya çevre performansı ile yeşil mobilya doğal rattan mobilya temel alır. Kasanın rattan ahşap ve ahşap, bambu, cam, çelik ve diğer malzemeler verir insanlar bir ferahlık hissi ve taze bir itiraz.
İkinci ürün türüne göre: sandalye dışkı, kanepe, sehpa ve dekoratif Kategoriler ana türleridir
Rattan mobilya ürünleri ana türleri sandalye, kanepe, sehpa ve dekoratif Kategoriler yanı sıra diğer türleri vardır, ama göreli üretim küçük. Çoğu aile oturma odaları, çay salonları, kafeler ve otel kullanılan mobilya. Ana mobilya ürünleri çoğunlukla rattan çekirdek, mobilya rengi tam ve tam, görsel gerilim, yumuşak ve sert oturmak, mobilya düz dolu ve sert, belgili tanımlık değmek samimi, doğal, beyaz, kiraz kırmızı ve kahverengi. Ya da şık, basit veya derin ve güçlü bir romantik duygu oluşturmak için gibi; Rattan mobilya aynı zamanda kendi benzersiz ile belirli bir miktar vardır melodik ve ücretsiz ve kolay, ücretsiz ve kolay birleştirmek için pratik ve işlevsel, "insan odaklı" kişilik özellikleri yansıtan.
Üçüncü, Style: modern, antika ayrılabilir
Söz konusu olduğunda Feng Ge mobilya, modern basit ve parlak rattan mobilya, emer geleneksel tarzı rattan mobilya klasik katı ahşap mobilya (iç ve dış) cazibesini büyük Pazar rekabet onun lüks ile gösterir. ve zarif özellikleri. Fiyat yüksektir.
Dördüncü olarak, mobilya yapısında büyük çoğunluğu ve bireysel çıkarılamaz rattan mobilya hesaplarında katlama bir iç içe geçmiş rattan mobilya olduğunu.
Plastik rattan mobilya kullanım için uygun daha ucuz, daha pratik ve güzel ve dış mekan kullanımı için ilk tercihtir.

garden-deck-furniture-dining-set05348980966