Ne tür kanepe?

- May 27, 2017-

Bir otel ya da KTV olsun, kanepe mobilyaların önemli bir parçasıdır, ancak ev hayatımız da mobilya için önemli bir parça. Nasıl rahat ve güzel bir kanepe satın almayı seçebilirim? Kanadayı seçmenin nasıl olduğunu söyleyen Yalı'nın altında, hangi malzeme kanadı iyi?

Ne tür kanepe?

Kumaş Kanepe: Başlıca unsur, insanların hayatlarının ihtiyaçlarını karşılamak için belirli sanatsal bir efekti elde etmek için işleme sanatı vasıtasıyla bez kanepeye atıfta bulunur. Avantajları: Rahat boş zaman, zengin değişim, renkli, ekonomik, yıkanabilir. Dezavantajları: Yüzey kumaşının kirlenmesi kolay, bakımı kolay değildir, ancak tümü çıkarılabilir ve temizlenebilir, ancak renk genel bir yıkamadan sonra birkaç kez değiştikten sonra eski anlamda görünür. Kalitesiz problem kolayca deforme olur.

Ahşap Koltuk: Amerikan, modern, Avrupa, Çin ve diğer stiller var. Her stilin şekillendirilmesi çok farklıdır. İnsanları yüksek dereceli, yüksek dereceli hissettirin. Genel olarak, ahşap formaldehit içeriyorsa, uçucu hale getirmek çok zordur. Bu yüzden ahşap kanepe seçin, tercihen sağlam ahşap seçin. Buna ek olarak, ahşap su içeriği de büyüktür. Nemli bir yere koyun, deformasyonu kolaydır. Buna ek olarak, ısıtma yakınında değil, aynı zamanda ısıtıcı çevresinde.