Taklit rattan mobilya ve gerçek rattan mobilya arasındaki fark nedir?

- Jun 15, 2018-

1, taklit rattan rattan masa ve sandalyeler, taklit rattan mobilya güneş korkuyor değil, yıkama korkuyor, güçlü, rattan masa ve sandalyeler kuru iklim, hiçbir deformasyon, hiçbir çatlak ve daha ucuz fiyatlarla daha uygundur.

2, kumaş, deri mobilya ile karşılaştırıldığında. Taklit rattan mobilya sana biraz serin katacak, taklit rattan mobilya insanlara daha kapsamlı, serin ve doğal doyurucu bir atmosfer verecektir.

3, hiçbir özel bakım, taklit rattan mobilya çok iyi bir esneklik, iyi bir renk kararlılığı, uzun bir süre, bakımı kolay, çevre koruma için korunabilir renk. İster açık havada olsun ister kapalı olsun, yağmurlu havalarda, sıcak olduğunda veya soğukken farketmez. Gerçek rattan mobilyalar rattan veya rattan ahşaptan yapılmıştır. Rattan mobilya metal çerçeve + plastik rattan örgüden yapılmıştır. Gerçek rattan masif ahşap mobilyalara eşdeğerdir ve bazı sentetik malzemeler taklit edilmiştir. Gerçek rattan mobilya esnek, nefes, doğal doku, taze, rahat ve benzersiz hissediyorum, uzun bir süre için kalıp kolay, ham solucanlar taklit rattan genellikle kullanmak için genel ağaç işleme kullanmak rattan sandalye, rattan mobilya olarak da kullanılabilir Genellikle açık havada kullanılır, güneş ve yağmur olabilir