Kanepeler nelerdir?

- May 27, 2017-

Kanepenin çıkışından sonra, birkaç kişi tarafından uzun bir süre zevk alınıyor. Soylu aristokrasi sofa koltuğunda soylular, kaplanlar, sığır ve diğer memeliler ayak tipinde sofistike ve haysiyetini ifade etmek için ya da oyma ya da rahatlama eyleminde, bitkilerde, savaş sahnelerinde ve dekoratif dolaplarda ağır metalleri geri sergilemek için . Veya koltukta ve Tiger Skin'in kapağında, tilki kuyruğunda, ihtişamlarını göstermek için veya lükslerini göstermek için kanepede.

Şu anda koltuktaki insanlar, modellemede 'kaba', 'büyük', 'aptal', 'ağır' vb. Parçalara ayıracak yeni bir talebi var, böylece oda ile birlikte tüm mobilyalar bir araya geliyor Bir bütün Amerika Birleşik Devletleri.

Farklı alanlarda kanepe şekli, yapı aynı değildir. Örneğin: Kumun kuzey kısmı daha büyük, insanlar temizlemek kolay, deri kumaş kanape seviyorlar. Sahil bölgeleri, deniz iklimi, insanlar nefes alabilen performansı iyi olduğundan orta ve küçük kanepelerin elyaf benzeri kumaş veya tuval kumaşını severler. Tropik alanlarda, çerçeve tarzı döşemeli kanepeler gibi ince, basit kanepeler daha popülerdir. Bu tür koltuklar genellikle daha hafiftir.

Kanepe çeşitlerinin çeşitliliği şu şekilde özetlenebilir:

Ahşap kanepe (tek kişilik, çok kişi), çok amaçlı kanepe (iki adet çift kişilik, üç kişilik ikili kullanımlı, üç kişilik üç), sökme katlanır koltuk (kanepe tipi) , Kombine kanepe (herhangi bir kombinasyon kanepe ve köşe kanadı dahil), kanepe, tiyatro salonu ve salon kanepe, özel amaçlı koltuk vb.