Rattan kanepe kullanmak için önlemler nelerdir?

- Mar 29, 2019-

Rattan koltuk bambu ve rattan ile dokunmuştur. En büyük özelliği yaz aylarında serinletici ve serin olmasıdır. Kışın, yastık güzel ve rahat bir şekilde üzerine yerleştirilebilir. Ancak, bambu ve rattan koltuk, bir süre kullanıldıktan sonra kirli ve tozlu olacak ve hatta derhal temizlik ve bakım gerektiren hasar görecek. Belirli bir miktarda su emebilse de, aşırı su emerse, yumuşaklaşır, yapı olarak gevşer ve düzlemde sarkacaktır.
Bir rattan koltuk satın almak zor olmasa da, satın almadan önce en önemli şey rattan koltuk malzemesinin mükemmel olup olmadığını kontrol etmektir. Rattanın yüzeyi kırışmışsa, kanepe, zayıf tokluğu, düşük mukavemeti ve kırılması ve aşınması kolay olan genç rattandan yapılmıştır. Rattan kanepe malzemelerden yapılmıştır. Yunnan'daki sarmaşıklara ek olarak, birçok rattan malzeme de Endonezya ve Malezya gibi Güneydoğu Asya ülkelerinden geliyor. Bu asmalar sert ve aynı kalınlıktadır.
Rattan kanepenin kullanımını not edin:
1. Kullanım ve depolama sırasında yangın kaynağına veya ısı kaynağına dokunmayın veya kapatmayın. Uzun süre güneşe maruz bırakmayınız, aksi halde solmaya, kurumaya, deforme olma, bükülme, çatlama, gevşeme ve ayrılma meydana gelir.
2. Rattan mobilyanın yüzeyinde birçok yer olduğundan, önce elektrikli süpürgeyi temizlemek için temizleyin veya içindeki ve dışındaki tozu temizlemek için yumuşak bir fırça kullanın, ardından nemli bir bezle silin ve son olarak yumuşak bir bez ile kurulayın. .
3, orijinal renk rattan mobilya yenileme tedavi yöntemi: önce temiz ve kuru, ve daha sonra dış rattan çerçeve zımparaladı, böylece epidermin dekontaminasyonu ve pürüzsüz ve daha sonra vernik koruması restore.
4, rattan mobilya yüksek sıcaklık korkuyor, genellikle güneşe maruz kalmaktan kaçınmalıdır, elektrik ütüler, sıcak su bardağı, vb. Sıcak şeyler doğrudan üzerine koymamaya çalışın. Aynı zamanda neme de dikkat etmelisiniz, aksi takdirde bükülmesi ve kırılması kolay olacaktır.

well-furnir-4-pieces-rattan-sofa-set-with41310449097