Rattan mobilyaların büyülü etkisi

- Oct 25, 2018-

Rattan mobilya ve ahşap mobilyalar dış mekan mobilyalarının can damarıdır. Geleneksel olarak dış mekanda kullanılan bu bahçe mobilyalarının iç mekanlara tanıtılması, herhangi bir zamanda açık hava eğlence sevincinin tadını çıkarır.

Açık avlu manzarasını oturma odasına getiren rattan şezlong, oturma odasının odak noktasıdır. Rattan sehpa ve rattan minder birbiri ile uyuşuyor, insanların düşüncelerini ormana taşıyor ve taze havayı soluyor.


Balkonun köşesinden doğal manzara

Açık rattan kanepe, rattan koltuk ve rattan sepet kapalı olarak taşınmakta ve kapalı avlu manzarası oluşturmak için balkonda bir köşe açılmaktadır. Yeşil çanta, halı ve elma desen perdesi, masa lambası, bu alana yer açıyor. Çok taze bir atmosfer.


Rattan içi boş kanepe

Rattan oyuk etkisi bu açık kanepe çekicilik dolu hale getirir ve beyaz yastık kırmızı çanta ve koyu rattan kanepe ile tezat oluşturuyor. Rahat ve rahat bir atmosfer oluşur.


Çim ve rattan çadır eğlence kanepe

Çim ve rattan tarafından yapılan çadır ve eğlence koltukları kapalı bir avlu etkisi yaratmak için beyaz masalar ve gök mavisi şezlonglarla içeriye taşınmaktadır.


Şık hasır sandalye

Şık hasır koltuk, mekan yaratmanın anahtarıdır. Rattan sandalye ve duvar rengi arasındaki kontrast, görsel bir etki yaratır ve alanı derinleştirir.


Ahşap katlanır sandalye eğimli çatı altında rahat bir köşe oluşturur

Alan büyük değilse, katlanabilir ahşap bir koltuk, sehpa, katılmak için yeşil bitki seçebilirsiniz, ayrıca bir de kapalı bir alan yaratabilir.


Lamine ahşap şezlong


Basamaklı ahşap şezlong, omurga iskeletinden sonra modellenir ve ahşap çerçeve, kavisli bir yüzey oluşturmak için biçimlendirilmiş çerçeve üzerine yerleştirilir. Beyaz örtüler, sert dokunuşu azaltmak ve günlük yaşamın yorgunluğunu kolayca ortadan kaldırmak için yerleştirilebilir.