Mobilya alımı bilgisi

- May 27, 2017-

Mobilya rengi: mobilya renk satın almak için oda renk, hafif oda, koloksiyon tarzı roman, hafif mobilya için uygun düşünün, böyle kollokasyon serinletici, berrak bir his verebilir, gençler için ilk tercih. Yaşlılar genellikle sessiz, kendi kendine yetenme sever, bu nedenle yaşlılar mobilya rengini genellikle daha koyu renkli, hafif odalardan küçük odalara uygundur çünkü kollokasyon insanlara görsel bir yanılsama verebilir, oda daha büyük olduğunu hisseder. Koyu mobilyalar daha büyük odalarda daha uygundur. Açık renkli duvarlarla bu, mobilyaları vurgulayıp oda açık hissini azaltabilir.

Mobilya ipuçlarının kombinasyonunu seçin

Bakınız: Eşyanın tüm setini aynı düzlemde, genel aydınlık ve parlaklığa, belirgin bir renk farkına, boyanın tekdüzeliğine göre daha iyi koyun.

Dokunmatik: Eller bölünerek açık, mobilya ana yüzeyine dikkatle dokunulduğunda, kaldırma ve boya girintisi yok.

Ölçüm: Dolabın köşegenini ölçmek için bir cetvel kullanarak, eğer köşegen her mobilya eşitse, mobilyaların dört köşesi dik açılıdır. Bu tür mobilyaları bir araya getirin, ince bir dikiş olmaz.

Kalite Kontrolleri

Mobilyanın kalitesini seçerken, simetrik kısımlarına (özellikle yatak odası çerçevesinin kapısına) veya diğer materyallere bakmak suretiyle, dokunun yönü benzer veya tutarlı değildir, filmin yüzeyi Düzgün, düzgün ve şık, renk tutarlı, pürüzsüz düzgün hissedin.