Rattan mobilya hakkında konuşmak

- May 27, 2019-

Rattan mobilya, adından da anlaşılacağı gibi, rattan dokunmuş mobilyadır.

Rattan mobilya çok çeşitli rattan kullanıyor, ancak mükemmel dış mekan mobilya üreticileri dayanıklılığını büyük ölçüde artırmak için yüksek kaliteli ithal PE rattan kullanıyorlar. En iyi ithal malzemelerin kullanılması, rattan editörün, kırılmış sarmaşıkların oluşumunu büyük ölçüde önleyen ve dış mekan mobilyalarının kullanım süresini uzatan iyi esnekliğe sahip olmasını sağlar.

Rattan mobilya detaylara dikkat ediyor. Rattan dokusu ustalar tarafından el yapımıdır. Rattan ve rattan düzenlemesi yakından düzenlenmiştir ve yüzeyin düzgünlüğü hafifçe dokunarak hissedilir. Rattan işçiliği günümüze kadar geçmiş ve modern malzemelerle birlikte doğmuş dış mekan mobilyaları her rattan'a dokunmuştur.

Rattan dış mekan masa köşeleri genellikle plastik ve yüksek kaliteli alüminyum alaşıma sarılıdır, bu sadece estetiğe zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda masa ve sandalyelerin aşınma direncini arttırır, bu da dış mekana daha fazla uyum sağlar, bu ayrıntıda bile tasarımcılarla dolu Her dış mekan mobilya kullanıcısının bakımı için.

Bazı rattan dış mekan masaları, masa üzerinde yüksek sertlikte temperli cam kullanır. Kazayla kırılma durumunda bile çizilmeleri etkili bir şekilde önleyebilir, zarar göremez ve dış mekan kullanımı için yüksek sertlikte temperli cam kullanır. Mobilya daha güvenli hale geldi.

3-piece-pe-rattan-wicker-table-set58068775630