Rattan koltuklar sedanter hastalığı kurtarıyor

- Dec 25, 2018-

Hızlanan yaşam hızı ile şehir halkının çalışma baskısı da artıyor, birçok insan işe ya da işe ek olarak her gün bilgisayar başında kalmak zorunda kalıyor. Yoldan çıktığınızı söylemeyin, akşam yemeğinden sonra bile alışveriş ve toplama faaliyetlerine katılamazsınız. Gün boyunca ofiste oturup koltukta eve gidebilirsiniz. Zaman geçtikçe bel spondilozu, servikal spondiloz ve donmuş omuz gibi çeşitli “kentsel hastalıklar” yaşadım. Tanınmış bir web sitesinde binlerce ofis çalışanı tarafından yapılan bir sağlık araştırmasına göre, insanların% 98'i değişen derecelerde hareketsizdir. Ofisten kaynaklanan her türlü rahatsızlık - omuz ve boyun ağrısı, göz ağrıları, baş dönmesi, halsizlik vb. Bunlar arasında, insanların yaklaşık% 50'si omuz ve boyun ağrısından muzdariptir ve% 20'si genellikle ağrılı gözler hisseder. İnsanların% 80'inden fazlası, yerleşik ve uzun vadeli vizyonun suçlu olduğunu biliyor, ancak ofiste günde 5 saatten fazla harcayan insan sayısı hala% 95,% 85'i günde 5 saatten fazla kullanıyor ve % 43 Kişi ofiste 8 saatten fazla oturmaktadır ve% 38'i bilgisayarları günde 8 ila 12 saat kullanmaktadır!

Günümüzde internet ve elektronik ürünlerin yaygınlaşmasıyla birlikte bu eğilim büyüyor ve daha da gençleşiyor. Pek çok insan çok çalışarak statükoyu değiştiremez ve fazla mesai yapmak zorunda kalır, sağlıklı koltuklar ortaya çıkmaya başladı.

Piyasadaki masaların, sandalyelerin, kanepelerin ve uzanmış sandalyelerin çoğu şu anda muhteşem şekiller veya benzersiz görünümler izliyor, ancak tüketicilerin en temel ve temel ihtiyaçlarını, yani rahatlığı ihmal ediyor. Günümüzde pek çok tüccar bel omurları ve omur omurlarını koruyor. Aslında, hepsi fabrikada satılıyor. Rattan mobilya usta tarafından el dokuması. Koltuk minderi kuvvetli toparlanma süngerinden yapılmıştır. Arkalık ergonomiktir ve bel omurgasını bilimsel ve sağlıklı bir bakış açısından korur. Yerleşik insanlar için çok uygundur.

Dış mekan rattan mobilyaları , sadece korozyon önleyici, küf ve anti-akar değil aynı zamanda sıfır formaldehit, koku, dayanıklılık ve özel bakım gerektirmeyen yüksek kaliteli çevre koruma PE rattandan üretilmiştir. Ek malzeme gerektirmeyen bir mobilya malzemesi olarak Rattan doğası gereği benzersizdir.