Rattan mobilyalar | Yaz aylarında serin ve sürdürülebilir

- Jan 03, 2020-

Yaz için özelleştirilmiş rattan mobilyalar gibi, doğal ve basit, pürüzsüz ve serindir ve ağacın gölgesi oturan kişinin aniden sonbaharın başlarına girme yanılsamasına neden olabilir. Evde bir rattan şezlong koyarsanız, kullanılmadığında doğal ve pastoral bir lezzet katmak için mobilyaları düşünün; ya da öğleden sonra uzanın ve dinlenin, çocuklukta basit ve saf sevinç hayal edin.

"Asma" günlük hayatta yaygın asma bitkilerinden alınır. Eski Hindistan ve Filipinler'de insanlar, çeşitli mobilyalar yapmak için rattan kullandılar veya özel desenlere rattan ördüler ya da sandalye sırtları, rattan eşyaları vb. Eski Mısır'da insanlar hasır sepetler kullandılar. Bu nedenle, rattan mobilya tarihteki en eski mobilya çeşitlerinden biridir.

En yaygın rattan mobilyalar, özellikle yaz aylarında insanlar tarafından yaygın olarak aranan tabureleri, sandalyeleri ve kanepeleri içerir. Çoğunlukla verandalarda, bahçelerde, çay odalarında, çalışma odalarında, oturma odalarında vb.

640.webp (1)

Sıkı dokunursa, bu tür mobilyaların sağlamlığı hakkında çok fazla endişelenmek yerine taşıma kapasitesi daha güçlü olacaktır. Rattan sandalye sağlam ve ağırdır ve içi boş alan nefes alabilir, bu da bunaltıcı ve rahatsız edici bir deneyime neden olmaz.

Evin bir köşesine yerleştirilir ve yeşil bitkilerle dekore edilmiştir. Taze ve doğal ruh hali, yaz için çok faydalı olan basit ve sakin bir ruh halini ortaya çıkarır. Dinlenme ve resepsiyon için özel bir alandır.

Rattan saklama dolabı hafif ve hareketlidir, güçlüdür ve sıkmaktan korkmaz. Sıradan plastik saklama kutuları ile karşılaştırıldığında, daha benzersiz bir dokuya sahiptir ve odaya taze ve doğal bir renk vermek için bir süs olarak da kullanılabilir.

outdoor-furniture-sofa-set-garden-futniture02102605884