Rattan biliş

- Sep 20, 2018-

Rattan mobilya, rattan mobilyaya benzeyen veya yerini alan bir ürünü ifade eder.

Rattan mobilya da bölünebilir: plastik rattan mobilya, deniz yosunu rattan mobilya, kağıt rattan mobilya, sinlege rattan mobilya.

p201705271356245774566.jpg

Ortak rattan mobilya malzemeleri PE rattan ve PVC rattan, PE polietilen, PVC polivinil klorür ve hepsi polimer polimerlerdir. Ortak açık rattan mobilya ürünleri ağırlıklı olarak PE rattan mobilyalardan yapılmıştır.

Doğal rattan ile karşılaştırıldığında yüksek dereceli sert PE / PVC rattan, pürüzsüz, hassas bir yüzey, pürüzsüz, yüksek mukavemetli, iyi esneklik, dayanıklı, su geçirmez, güneş koruyucu, mildewproof, anti-akarı, hijyenik, kolay temizlenebilir ve benzeri vardır.

Rattan mobilya rattan (PE asma), modern işçilik, yumuşak ve orta, rahat ve düzgün hatları yapılmış ürünler ile birleştiğinde benzersiz esneklik, plastisite, doğal rattan sentetik, rattan mobilya taklit eder. Yenilikçi ve ergonomik konforu tamamen göz önünde bulundurun.

PE / PVC rattan: Rattan mobilyayı temizlemek için fırça, bez veya elektrikli süpürge kullanabilirsiniz. Bıçağın ucundaki çarpma ve keskin çizilmelere karşı korunmalıdır. Nem, yaşlanma, böcekler ve kızılötesi ışınlardan da korunabilir. Bu nedenle bakım konusunda endişelenmenize gerek yok.