Açık rattan mobilya seçimi becerileri

- Jan 25, 2019-

Dış mekan rattan mobilya nasıl seçilir, mükemmel rattan mobilya nasıl alınır, lütfen aşağıdaki noktalara bakın:

Rattan mobilya

1. Rattan malzemesinden, mobilya yapımında kullanılan rattan malzemenin kalınlığına bakın. Genellikle, daha kalın, daha uzun ve benekli rengi olmayan rattan mobilyalarını seçin. Düşük kaliteli üzümler daha ince, daha az sert, düşük gerilme mukavemeti ve kırılması kolaydır ve mobilyalar vurmaya ve önemli kabiliyetlere karşı dayanıklıdır. Ek olarak, düğümün kaba veya eşit olmayan bir hissi olup olmadığına özellikle dikkat edin. Rattan mobilya yapmak için rattan malzeme, yüksek sıcaklıkta buhar şekillendirme ve standart üretim süreci ile rafine edilmiştir. Rattan çubuk düzgün kalınlık ve düzgün renk gerektirir.

2. Rattan mobilyanın genel renginin tutarlı olup olmadığını, bağlantı parçasının sabit olup olmadığını ve görünümünün doğru olup olmadığını kontrol edin. Yukarıdaki hususlar, iyi ya da kötü olup olmadığını test etmek için ana faktörlerdir.

3. Seçim yaparken, rattan lifinin işlenişine, rattan malzemenin yüzeyinin pürüzsüz ve narin olmasına ve koruyucu boyanın eşit şekilde boyanmasına dikkat edin.

Rattan mobilya

4, şahsen deneyim yaşayın, en sevdiğiniz rattan ahşap mobilyaların oturamayacağını ve titremenin olup olmadığını görmeye çalışın, kuvvet çok ağır olduğunda bir dalgalanma olup olmadığını kontrol edin. Veya her iki elinizi rattan mobilyaların kenarlarını kavrayabilir, hafifçe sallayabilir, sabit hissedebilir, elinizin avuçlarıyla mobilya yüzeyinde silerek, yüzey çok pürüzsüzse, dokunma hissi olmadan kullanabilirsiniz. el seçmek doğru

5, işin büyüklüğüne ve itibarına dikkat edin, on yıldan fazla ürün geliştirme ve müşteri testinden, ürün kalitesinden sonra, Fujian mobilya ürünleri gibi daha güvenli olduğundan üreticinin itibarını seçmelidir oldukça güvenilir.

kaixing-outdoor-furniture-set-waiting-sofa48396121052