Dış mekan mobilyaları nasıl bakım yapmalıdır?

- Jan 25, 2018-

● bez temizlendiğinde ve dış mekan mobilyalarında temizlik ve bakım için öncelikle temiz bez olup olmadığı belirlenmelidir. Tozu temizleyin veya silin, baş aşağı veya olmalı, temiz bez koymak için kullanın. Tembel olmayın ve kirli tarafı tekrarlayın, bu sadece mobilya yüzeyinin sürtünmesinde art arda kiri yapacak, mobilyanın hafif yüzeyine zarar verecektir.


Bahçe mobilyası


● Opsiyon bakım ajansı parlaklığın orijinal mobilyalarını, dış mekan mobilyaları bakım sprey mumu ve temizlik ve bakım ajanları, iki çeşit mobilya bakım ürünü bakımını yapmak istemektedir. Eskiden ağırlıklı olarak ahşap, polyester, boya, formika mobilyaları ve yasemin ve limonun taze kokusu ile iki farklı malzemeden üretilmektedir. Sonuncusu özellikle ahşap, cam, sentetik ahşap veya melamin panoların ve diğer malzemelerin mobilyaları için geçerlidir. karışık malzeme mobilyaları. Bu nedenle, temizlik, bakım ve cilt bakım ürünlerinin etkisini kullanırsak, çok değerli zaman kazandırabilir. Kullanmadan önce püskürtme mumu ve temizlik ve bakım maddelerini bakıma tabi tutun, ilk önce sallayın, sprey teneke kutuları ve daha sonra düz tutma yeri olan 45 derecelik açıyla en iyisi, böylece haznenin sıvı bileşimi devrede ancak basınç tamamen serbest kalmış olur. Yaklaşık 15 cm'lik bir mesafedeki paçavraya karşı çalışma yaptıktan sonra hafifçe püskürtün, böylece mobilyaları silmek için geri gelip temizlik ve bakımın iyi etkisini gösterecektir. Ayrıca, kullanılan bezleri yıkayıp kurutmayı unutmayın. Kumaş kanepe, eğlence yastığı gibi bir kumaş malzemeye sahip mobilyalar gelince, halı temizleme ve bakım ajanlarında temizlik yapmak için kullanabilirsiniz. Kullanıldığında ilk elektrikli süpürge toz emme işlemini yapar ve daha sonra halı temizleyicisi nemli bir bezle silerek temizler.


Bahçe mobilyası


● Mobilyayı silmek için havlu, pamuklu kumaş, pamuklu veya pamuklu kumaş ve diğer emici bezleri kullanmak için en iyisi ahşap mobilyaları silin, kaba kullanmayın veya artık eski kıyafetler giymekten kaçının. Kaba, kablolu kafa bezi veya dikiş, düğme vb mobilya yüzeyinin eski giysilerin çizilmesine neden olur ve kaçınılmalıdır.