Yemek setinin bakımı ve bakımı

- May 27, 2017-

1. Masif ahşap tablaya, güneşe maruz kalmamak için kapıdan, pencereden, yorulmadan ve diğer hava akımından daha güçlü kısımlardan uzak duracak şekilde yerleştirilmelidir.

2. Masif ahşap masa Kış ısıtma yakınında koymayın, kapalı bir sıcaklık genellikle ıslak bir kazak rahat giyen giyen aşırı ısınmasını önlemek; Yaz yaz tatili, sık sık açık klima, ahşabın nem şişmesini azaltmak, ıslak deformasyon ve açık dikiş tenin yapı parçaları önlemek.

3. Masif ahşap masayı düzenli tutmak için, günlük kullanışlı temiz gazlı bez tozları silin. Filmin hasar görmesini önlemek için kimyasal parlatıcı kullanılması önerilmez. Tabla boya filminin parlaklığını korumak için ceviz ezilir, soyulur ve sonra parlatmak için üç kat gazlı bez olabilir.

4. Toz aslında bir çeşit zımpara parçacıklarıdır, tozları silmek için ahşap tahıl boyunca yumuşak pamuk bezi hafifçe ileri geri sıkıştırmak için kullanılır. Boya yüzeyini temizlemek için sert kuru bir bez kullanılıyorsa, boya parlaklık kaybına neden olacak şekilde bileme olayına neden olacaktır.

5. Her altı ayda bir veya bir yıl mobilya üzerinde mumlu olabilir, masif ahşabın masraflarını korumak için belirli bir yardımcı olur. Ahşap masayı hareket ettirirseniz, tablonun genel yapısının gevşek olmasını önlemek için masayı kaldırmanız, çizgiyi sürüklememeniz gerekir.

Mermer, lekelenmesi, temizlenmesi, daha az su kullanması, yumuşak bir deterjan bezi ile silerek temizlenmesi daha sonra kuru ve yumuşak bir bezle cilalanmalıdır. Ciddi aşınmaya dirençli mermer mobilya işlemek zordur, çelik yün ile cilalanabilir ve daha sonra parlaklığı düzeltmek için elektrikli bir öğütücü ile cilalanabilir. Veya sıvı fırçayı dikkatli bir şekilde silin, lekeyi temizlemek için limon suyu veya sirke kullanabilirsiniz, ancak limonun yukarıda kalması gereken süre en iyisi 2 dakikadan fazla olmamaktır, gerekirse işlemi tekrarlayabilir, sonra yıkayabilir ve kurutabilir.