Deformasyon rattan masa ve sandalye korumak nasıl?

- Aug 15, 2018-

Açık rattan masa ve sandalyeDünyanın en eski mobilya çeşitleri biridir. Bu ilk Avrupa'ya Avrupa ticaret gemisi tarafından 17 yüzyılda getirildi. Onun sanat ve pratiklik, nedeniyle yaygın kişi tarafından kabul edilmiş ve herkes arasında bir ün kazanmıştır. Bazı müşteriler bana açık masa ve sandalye kullanımı fazla bir yıl için bozuk olan şikayet etti. Bir kalite sorun mu? Aslında doku rattan mobilya son derece sağlam ve güçlü değildir. Rattan yoğun ve güçlü, hafif ve sert, sağlam ve kolay viraj. Değil korkmuş-in sıkma, basınç, yumuşak ve elastik, korkmuyor ve deforme etmek çok zordur. Tabii bakım olmak zorunda.

1. Isıtma ve ısı kaynaklarından uzak tutun. Rattan mobilya bükme ve ısıtıldığında, çatlama deformasyon, neden olabilir ve rattan cilt solmaya kolaydır. Özellikle kış aylarında soğuk ve kuru iklim olduğunu. Güveç, güveç ve diğer gıdalar yeme yangın kazaları önlemek için ortak bir olay olduğunu. Yalıtım paspaslar rattan ahşap masa koymak emin olun.

2. havalandırılmış ve nem ücretsiz tutun. Doğu sezonunda daha az güneş ışığı olduğunu ve kapalı nem ağırmış. Rattan mobilya nemli ise, hangi hayatı etkiler ve görünümü etkiler pus eğilimli olur.

3. mobilya temizlik dikkat ve daha az su ile yıkayın. Yüzey ve gap rattan mobilya toz birikmesine kolaydır ve mobilya düzenli olarak temizlenmelidir. Kış kapalı sıcaklık sonunda su buharlaşır zordur ve tüy silgi, yumuşak bir fırça veya elektrikli süpürge ile temizlenebilir; rattan mobilya yüzeyini kirliyse, yumuşak nemli bir bez ile tuzlu su, temizlendi ve kuru bir bezle sildi.

4. yüzey bakım rattan mobilya. Özellikle, düzenli olarak vernik ve asma yüzeyinde kışın balmumu ve asma malzemenin iç nem korumak ve rattan mobilya gevşetmelerini önlemek soğuk, önlemek için gereklidir; ve soğuğu engellemek için asma yıpranmış yüzeyine kırılgan olmak kolaydır. Yukarıdaki bilgilerin açık rattan masa ve sandalye bakım yöntemlerini açıklar, Açık Masa ve sandalye, açık çöp kutuları, park sandalye hakkında daha fazla bilmek istiyorum.

wholesale-outdoor-dining-set-rattan-wicker10034099073.jpg