Yemek Seti Seçimi metodu

- Nov 05, 2018-İlk olarak, yemek alanı alanının ne kadar büyük olduğunu belirleyin. İster özel bir restoran isterse oturma odası olsun, her şeyden önce bir restoran olarak hizmet etme işlevini çalışın, en fazla yemek alanı alanını belirlemek için kullanın.

Evin büyüklüğü büyükse ve bağımsız bir restorana sahipse, mekana uyum sağlamak için ağır bir duygu içeren bir masa seçebilirsiniz; Yemek alanı sınırlı ise ve yemek yiyenlerin sayısı belirsiz ise, tatil yemek personeli artabilecektir, daha sonra mevcut pazardaki en yaygın stil-geri çekilebilir tabloyu seçebilir, yani ortadaki aktif tahtaya sahiptir, genellikle masanın ortasına toplanır ya da alır, bir yıl boyunca sadece üç ya da dört kez satın almaz ve büyük boy bir masa alır.

Küçük bir ailenin sınırlı boyutu, bir masa olarak kullanılabilir, ancak aynı zamanda eğlence eğlence mahjong tablo olarak çeşitli roller için bir tablo yapabilirsiniz. Bağımsız bir restoranın bulunmadığı ailelerde, göz önünde bulundurulması gereken ilk şey, masanın ailenin tüm fertleriyle buluşup uyuşmadığıdır. Paketlemesi kolay değil. Bu nedenle pazar, katlanabilir masadan daha fazla seçim için daha uygundur.

İkinci olarak, seçmek için evin genel stiline göre. Eğer oda lüks bir dekorasyona sahipse, o zaman masa stili Avrupa stilleri gibi uygun stili seçmeli, eğer oda stili özlü ise, cam masayı basit ve cömert bir tarzda satın almayı düşünebilirsiniz. Buna ek olarak, eski masanın, günümüzün doğal tarzıyla, eski ahşap masayı yitirmiş olmanız durumunda, yeni bir eve taşıyabilirsiniz. masa örtüsü ile uyum içinde dekorasyon, ama aynı zamanda başka bir zarif.

Masanın şeklinin evin atmosferi üzerinde bir etkisi vardır. Dikdörtgen masa daha büyük buluşmalar için daha uygundur; yuvarlak masa daha demokratik hissettiriyor; düzensiz masaüstü, örneğin, "," şeklinde, daha küçük olanı kullanmak için iki kişi için daha uygundur, sıcak ve doğal görünüyor;

Tablo özellikle folyo için gereklidir. Bazı insanlar bir masanın giyinmeniz için bir model olduğunu söylüyor. Eşsiz tarzını göstermek için, basit bir keten masa örtüsü gibi farklı masa örtülerini seçebileceğiniz geleneksel bir lezzet, parlak ve parlak bir masa örtüsü, neşeli ve canlı bir atmosfer yaratabilir. Buna ek olarak, masanın üst kısmında, uygun aydınlatma ile, insanların sadece yemek güzelliğinin "rengini" takdir etmelerine değil, aynı zamanda büyüleyici bir atmosfer yaratmasına da izin veriliyor. Dikkatle giyilen bir masada arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte özenle hazırlanmış bir yemeğin tadını çıkarın.