Yemek Takımı Seçme yöntemi

- May 27, 2017-

İlk olarak, yemek alanının alanının ne kadar büyük olduğunu belirleyin. Özel bir restoran mı yoksa bir oturma odası mı olduğu için, öncelikle bir restoran olarak hizmet etme işlevini inceleyin; en başta, yemek alanının maksimum alanını doldurmak için belirleyebilirsiniz.

Evin büyüklüğü ve bağımsız bir lokantası varsa, mekanı eşleştirmek için ağır bir hisse sahip bir tablo seçebilirsiniz; Yemek alanı sınırlıdır ve akşam yemeği sayısı belirsiz ise, tatil yemek personeli artabilir, o halde mevcut pazarı en popüler stilin çekilebilen masasını seçebilir, yani ortada aktif tahta bulunur, genellikle bulunmaz Masanın ortasında toplanıyor ya da yere düşüyor, bir yıldır partinin sadece üç ya da dört katı almıyor ve büyük boy bir masa satın alıyor.

Küçük bir ailenin kısıtlı boyutu, bir masa olarak kullanılabilir, ancak aynı zamanda eğlence amaçlı bir eğlence mahjongu masası gibi çeşitli roller için bir masa yapabilirsiniz. Bağımsız bir lokantanın bulunmadığı ailelerde göz önünde bulundurulması gereken ilk şey, masanın ailenin tüm üyelerine uyup uymadığı. Onu paketlemek kolay değil. Bu nedenle pazar, katlanabilir tablodan daha fazla seçim için daha uygundur.

İkincisi, genel tarzı ev seçimine göre. Oda lüks dekorasyon ise, odanın tarzı, Avrupa stillerinin klasik tarzı gibi ilgili stili seçmelidir; oda stili özlü olarak vurgulanırsa, basit ve cömert bir cam masa satımı düşünebilirsiniz. Ek olarak, eski masanın, bugünkü doğal eğilimin tarzında, eski ahşap masanızdan birine sahipseniz, mutlaka kaybetmek zorunda kalmadığı sürece, yukarıdaki renk parçası ve Masa örtüsü ile uyumlu dekorasyon, aynı zamanda başka bir zarif.

Masanın şekli, ev atmosferi üzerinde bir miktar etkiye sahiptir. Dikdörtgen tablolar daha büyük toplantılar için daha uygundur; Yuvarlak masa daha demokratik hissettiriyor; Düzensiz masaüstünde "," şekli gibi iki kişinin daha küçük kullanması daha uygundur, sıcak ve doğal görünür;

Masa folyo için özellikle gereklidir. Bazı insanlar masanızın giyinmeniz için bir model olduğunu söylüyor. Eşsiz stilini göstermek için, basit keten masa örtüsü geleneksel bir tadı gösterirken farklı masa örtüleri seçebilir, parlak parlak masa örtüsü neşeli ve canlı bir atmosfer yaratabilir. Buna ek olarak, uygun aydınlatma ile masanın üst kısmında, sadece insanların gıdaların güzelliğinin "rengini" takdir etmesine değil aynı zamanda büyüleyici bir atmosfer yaratmasına izin verin. Dikkatle giyinmiş bir masada arkadaşlarınızla ve ailenizle ayrıntılı bir akşam yemeğinin keyfini çıkarın.