Bir oturma odası kanepe seçmeden önce dikkat edilmesi gereken noktalar

- Jul 19, 2018-

1. Fiyat

Bu birçok insan için bir sorun bir konu olmalıdır. Bu fiyat tuzak hakkında dikkatli olmanız gerekir. Sade bir şekilde koymak, indirimli olacak iş izin verme. Bu piyasa fiyatı öğrenmenin en iyi yolukanepeilk ve o zaman fiyat karşılaştırın.

2. marka

Kanepeler birçok marka var ama diğer üreticiler seçmelisiniz değil. Burada, birçok kişi belirli bir kedi bir kanepe almak için gitmek söylemek istiyorum. Bu marka sadece uygulanır, Bu unutulmamalıdır. Bir marka satın almak isterseniz, eski bazı markalar seçmek en iyisidir. Örneğin, Gu Jia ve benzeri.

3. renk

Renk kanepe ve oturma odası renk eşleşmesi gerekir. Aksi takdirde bu insanlar ihlali duygusu verecektir. Bu satış personeli danışabilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, bir alanı ana gövde rengi üç geçmemelidir.

4. malzeme

Malzeme kanepe ve deri kanepe ve esas olarak kabul edilir. Tabii ki, dolu deri ya da deri bir durumdur. Tabii ki, kumaş koltuk düşünebilirsiniz. Burada sözde deri kanepe yarım deri, ama nerede insan vücudu değdiği yer deri unutulmamalıdır. Ve deri de geri dönüşümlü deri doğal deri, suni deri, Mikrofiber deri, gibi birçok türü olarak ayrılır, açıkça danışmak gerekir.

5. çevre koruma

Çevre koruma güncel dekorasyon kavramlar biridir. Sadece çevre dostu malzemeler dekorasyon süreçte kullanılması ama aynı zamanda çevre dostu ev kanepe seçimi olmalıdır. Lütfen olup dikkat herhangi bir su bazlı malzeme olduğunu.

6. iç dolgu

İç dolgu kanepe ve temelde bir sünger, ve zaman zaman orada diğer dolgular gibi kadar aşağı. Bu açıkça sordu gerekir, özellikle sünger yoğunluğu 38 olmak tavsiye edilir. Eğer çok düşük, kullanımı etkiler.

9k=.jpg