PE rattan mobilyalar için temizleme ipuçları

- May 31, 2019-

Rattan dış mekan mobilyalarımız, yani, PE rattan mobilya, rattanın malzemesi ve stili nedeniyle, rattanın yüzeyinin gizlenmesi kolaydır, müşterilerin bir kez temizlemek için bir elektrikli süpürge kullanmaları veya bir içeriden yumuşak bir fırça. Önce tozu fırçalayın, ardından nemli bir havluyla silin ve kuru bir havluyla silin.

PE asmaları aslında plastik asmalardır, bu yüzden uçta veya sert nesnelerde çizik veya çizik oluşmasını önleyin. Ve yangından, dış mekan ızgaralarından, ocaklardan ve mutfaklardan uzak durmanız gerekir, bu tür dış mekan mobilyalarını yerleştirmemeye dikkat edin, çünkü rattan malzemesi sentetik bir reçine olduğundan, sıcaklık çok yüksek olduğundan üzümlerimizde yol açacaktır. .

Ek olarak, rattan mobilyaların temizliği de iskeletine dikkat etmelidir. Mobilyanın rafı alüminyum alaşım ise normal bakım sırasında doğrudan musluk suyuyla yıkanabilir ve daha sonra kuru bir bez ile silerek temizlenebilir. İskelet demir ise doğrudan su ile yıkanmamalıdır. Ütünün malzemesi etkilenir. Doğrudan su ile yıkanır. Ütü dış mekan mobilyalarının paslanması kolaydır ve mobilyanın hizmet ömrünü etkiler.

3-piece-pe-rattan-wicker-table-set58068775630 (1)