Rattan mobilya avantajları

- Nov 30, 2018-

Rattan mobilya yapmak için kullanılan rattan yoğun doku, hafif ve güçlü tokluk ile doğal bir malzemedir. Basınçtan, esneklikten ve esnekliğinden korkmayan, sıkmaktan korkmama özelliklerine sahiptir.


Ancak bugünün rattan mobilyası modern ustalıkla ve çeşitli sanat unsurları kültürleriyle yoğun bir şekilde bütünleşmiştir. Modern rattan mobilya, bu sorunları, kaba ve çirkin, depolanması ve solması kolay olan geçmiş sarmalara göre teknik gelişmeler yoluyla çözmüştür. Asma materyalin iyi işlenmesinden sonra, ultraviyole ışınım ve yüksek sıcaklıkta buhar uygulaması yapılır. Son rattan mobilya pürüzsüz ve hassas yüzey, küf ve böcek kanıtı özelliklerine sahiptir. Bazı yüksek kaliteli işçilik rattan mobilya da cilalı, vernikli ve diğer süreçler, böylece bitmiş ürün sadece dayanıklı değil, aynı zamanda temizlemek ve bakımı kolay değildir.


Stil açısından, rattan mobilyalar geleneksel rattan mobilya çerçevesinden fırladı ve geçmişin basit ve kaba görüntüsünü değiştirdi. Proses teknolojisinin gelişmesi nedeniyle, tasarım ve üretim çok sayıda çeşitlendirilmiş eleman içerir, böylece rattan mobilyalar basitlik ve doğallığı kaybetmeden çeşitli şekil ve tasarımlara sahip olabilir.


1, nefes, kış aylarında sıcak ve yazın serin

Rattan mobilya, kış aylarında nefes, ferahlatıcı ve serin ve yaz aylarında serin. Rustik sarmaşıklar sakinleşmeye yardımcı olur ve yaz yatak odasında mümkün olduğunca çok rattan mobilya kullanırsanız, yaz ve uyku için iyi olur.


2, dayanıklı

Rattan mobilya pişirme, kurutma, ağartma, küflenmeye karşı koruma, dezenfeksiyon ve sterilizasyon ile orijinal işleme sürecinde işlenir. Bu şekilde üretilen rattan mobilyalar özellikle dayanıklı ve dayanıklıdır, sadece deformasyona karşı dayanıklı değildir, aynı zamanda böcek ve güve dayanıklıdır. 20, hatta 30 yıllık bir seçim fayda sağlayabilir. Tabii ki, gerçek rattan tarafından yapılan rattan mobilya satın almanızdır ve bu gerçek rattan mobilyaların yüksek fiyatının nedenlerinden biridir.


3, parçalanabilir, çevre dostu

Rattan biyolojik olarak bozulabilir, bu yüzden rattan kullanımı çevre dostu ve çevreyi kirletmez.

4, çeşitli ve güzel

Rattan mobilya yapmak için kullanılan asma genellikle yoğun, güçlü, hafif ve sağlamdır, ancak aynı zamanda bu süreçte bükülüp şekillendirilmesi kolaydır, bu nedenle tasarımın çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilir.


5, taşımak kolay

Rattan mobilya nispeten hafif ve taşımak kolaydır. Bu aynı zamanda diğer mobilyaların sahip olmadığı benzersiz bir özelliktir.

6, güçlü rejenerasyon yeteneği

Asma, 5-7 yıllık bir genel büyüme döngüsü ile hızla büyüyen bir bitkidir.

7, basit doğal

Rattan mobilya basit ve doğaldır, orijinal rengi korur ve doğanın verdiği el sanatları gibi diğer masif ahşap mobilyaların sahip olmadığı doğal atmosfere sahiptir.