Açık rattan mobilya avantajları

- Sep 05, 2018-

Toplumun ilerlemesi, bilim ve teknolojinin hızlı gelişmesini sağladı. Kraliyet ailesi için rattan mobilya olarak kullanılmıştır. Artık bilim ve teknolojinin gelişmesiyle sıradan insanların evlerine girmiştir. Tabii ki, burada belirtilen rattan mobilya kesinlikle konuşuyor. Aslında, gerçek bir "asma" değildir. Sonuçta, gerçek sarmaşıklar sadece nadir değildir, ancak yapılan mobilyalar dış mekan kullanımı için tamamen uygun değildir. Bahsedilen sarmaşıklar, rattan sarmaşıklar olarak adlandırılan PE üzümlerdir. Bu üzümlerin üzüm gibi olduğunu düşünmeyin. Gerçek asma ile karşılaştırılamaz, aslında, rattan mobilya benzersiz bir noktaya sahiptir!

p201705271356425306733.jpg

Her şeyden önce, fiyat olarak, rattan mobilya gerçek rattan mobilya daha çok daha uygun. Gerçek rattan kıtlığı nedeniyle, fiyat artacaktır, ancak taklit asma olmayacak ve miktarı gerçek asmadan çok daha fazladır. Yani fiyat çok yüksek olmayacak, bu da rattan mobilyalara hayatımıza girmek için bir ön koşul getiriyor!


İkincisi, renk ve uygulama açısından, rattanın rengi değişebilir ve seçim için çok yer var, ama gerçek rattanın rengi bir veya iki çok küçüktür. Uygulama açısından bakıldığında, rattan mobilyalar sadece iç mekanlara yerleştirilemez, daha da önemlisi, solmadan uzun süre açık havada yerleştirilebilir, kolayca korozyona uğramaz, ancak gerçek asma tam tersidir, dolayısıyla bu ikisinden puan, rattan mobilya satış hacmi veya ağız kelimesi daha fazla olduğuna karar verilir. Daha iyi!


Üçüncüsü, bakış açısından, rattan mobilya esnekliği nedeniyle daha esnektir, bu yüzden insanlar seçmek için çeşitli stilleri olarak derlenebilir, bu alanda gerçek rattan mobilya çok daha zayıf olacaktır.